Dom i Wnętrze

Technorattanowe meble – uniwersalne wyposażenie do każdego ogrodu

Nawet najpiękniejszy, zadbany ogród nie będzie funkcjonalny, jeśli zabraknie w nim wygodnych i solidnych mebli. Producenci wyposażenia outdoorowego oferują szeroki wybór krzeseł, kanap, stolików i huśtawek wykonanych z materiałów o zróżnicowanych właściwościach i wykończeniu. Wśród ogromu dostępnych opcji niesłabnącą popularnością cieszą się komplety z technorattanu. Czym to tworzywo sztuczne zaskarbiło sobie tak wielką przychylność miłośników odpoczynku w zaciszu swojego ogrodu? Sprawdź!

Po pierwsze: jakość na lata i wygoda

Kupno mebli z wysokiej jakości technorattanu to inwestycja na lata. Sztuczny rattan do złudzenia przypomina swój pierwowzór, ale jest pozbawiony jego wad. Plecione meble są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne: promieniowanie UV, wysoką  i niską temperaturę. Sztuczne „pędy” składają się z nieporowatych włókien, które nie chłoną wody ani zanieczyszczeń, więc utrzymanie mebli (nawet białych) w nieskazitelnej czystości nie jest problematyczne. Co ważne, technorattan nie wymaga żadnej impregnacji i może spędzić zimę na zewnątrz (optymalnie pod pokrowcem).

Po drugie: modne wzornictwo

Technorattanowe sofy, fotele, stoliki i huśtawki są uniwersalne. Dzięki swoim prostym formom i naturalnemu wykończeniu doskonale wpisują się w klimat ogrodów zaaranżowanych w różnych stylach. Szare, białe albo brązowe komplety wnoszą do aranżacji klasę i szyk.

Po trzecie: troska o środowisko

Technorattan jest materiałem przyjaznym planecie. Podczas jego produkcji nie wytwarzają się żadne związki, które mogłyby negatywnie wpłynąć na środowisko. Po nieprzeciętnie długim okresie użytkowania technorattanowe wyposażenie może zostać poddane recyklingowi. Na stronie gardenspace.sk znajdziesz więcej praktycznych informacji.

https://boo.pl/dlaczego-warto-wykupic-ubezpieczenie-szkolne-dla-swojego-dziecka/ live url zobacz