Dom i Wnętrze

Poczuj się wreszcie w ogrodzie jak u siebie

Życie to sen? Taki słoneczny i bezpieczny? Ten sen stanie się realnością, kiedy po długiej zimie, znajdziemy się w promiennym ogrodzie, który właśnie zaczyna pulsować życiem. Coś wspaniałego i coś rozkosznego, czym warto delektować się bez końca. Przekonajmy się o tym tej wiosny i poczujmy się wreszcie w swoim ogrodzie jak u siebie. Urządźmy się wygodnie i swobodnie. Zachwyćmy wszystkim niepowtarzalnymi aranżacjami małej altanki, kamiennego patio, drewnianej werandy, kompozytowego tarasu czy magicznego zakątka leśnego. Pomogą nam w tym na pewno starannie dobrane meble zewnętrzne. Na jakie warto zwrócić uwagę w tym sezonie?

Meble tarasowe z technorattanu dają wiele możliwości aranżacyjnych

Jeśli brakuje nam pomysłów na to, jak pomysłowo zaaranżować taras, to postawmy na meble tarasowe z technorattanu i postawmy na tarasie efektowny zestaw wykonany z tego właśnie materiału. Otrzymamy nie tylko stuprocentową wygodę, ale niesamowicie atrakcyjny efekt wizualny i stylistyczny. Meble technorattanowe bowiem zachęcają do dokonywania intrygujących przemian w najbliższym otoczeniu. W takim stylu, który najpełniej nas wyraża.

Białe meble technorattanowe na taras

Gdy tworzymy na przykład taras w duchu romantycznym, wybierzmy białe meble technorattanowe. Idealnie skomponują się z drewnianym tarasem pomalowanym na biało i z klasycznymi okiennicami w tym samym kolorze. Ale nie tylko w tej totalnie białej stylizacji wyglądać będą zachwycająco. Białe meble technorattanowe świetnie skomponują się m.in. z czarnymi elementami, jak skrzynie tarasowe czy donice (które także mogą być zrobione z technorattanu). W ten sposób stworzymy nietuzinkowy efekt czarno-białej układanki, którą podkreślą na przykład białe petunie w  czarnych koszyczkach technorattanowych.

https://artexint.com.pl/dusza-przemyslu-w-twoim-domu-kluczem-sa-meble-loftowe/ Barowy stół kuchenny i dwa taborety icflvacation.com