Dom i Wnętrze

Albumy drewniane – wyjątkowy prezent na urodziny lub chrzest

Urodziny czy chrzest święty to okazje, które wymagają szczególnego uczczenia. Chrzest bowiem przyjmuje się raz w życiu, a także każde urodziny raz w życiu przeżywamy. Takie wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowych prezentów. W tej roli zawsze dobrze sprawdzają się podarunki dedykowane konkretnej osobie. Prezenty tego rodzaju to coś zupełnie innego niż produkty tworzone na taśmach fabrycznych w setkach i tysiącach identycznych egzemplarzy. Tutaj każdy produkt jest unikalny i skierowany do danej osoby – jest prawdziwym prezentem od serca.

Album drewniany, pomysł na prezent

Wśród prezentów dedykowanych jednym z bardziej wartościowych są te związane ze wspólnymi wspomnieniami, np. albumy ze zdjęciami. W zależności od tego, jakie zdjęcia i opisy do nich umieścimy w środku, album może wzruszać lub bawić, zawsze jednak wywoła ciepłe uczucia, a po latach przypomni osobę, która go podarowała. Albumy można zrobić własnoręcznie, wykorzystując do tego pokłady własnej wyobraźni albo też zamówić dany egzemplarz spośród produktów tworzonych hurtowo w fabrykach, bądź starannie wykonywanych własnoręcznie. W ostatnim przypadku mamy pewność, iż prezent zostanie wykonany profesjonalnie i zgodnie z naszymi wskazówkami.

Album to jednak nie tylko to, co w środku

To także to, co na zewnątrz. W końcu to okładkę widzimy na samym początku i ona właśnie przykuwa naszą uwagę jako pierwsza. Im bardziej wyjątkowa będzie, tym większą przyjemność sprawi obdarowywanej osobie. Wśród okładek albumów większość robiona jest z mało oryginalnego materiału. Tymczasem album może przybrać zupełnie wyjątkową formę, być ozdobą samą w sobie, a jednocześnie piękną pamiątką. Mowa tu o albumach drewnianych. Produkty takie oferuje firma Artkey, którą znaleźć można pod adresem www.artkey.pl. W ofercie sklepu dostępne są albumy na różne okazje, w tym na chrzciny i urodziny. Taki album ze zdjęciami solenizanta i jego bliskich czy chrześniaka jest pamiątką na całe życie. Drewniana okładka pozwala na wygrawerowanie efektownie prezentujących się życzeń, imion czy ozdobnych ornamentów, które nadają albumowi niepowtarzalnego wyglądu. W ofercie sklepu znaleźć można okładki z różnych rodzajów drewna: orzecha i palisandru. Oba te gatunki charakteryzują się nieco odmiennym kolorem, fakturą oraz wzorem słojów. Również kartki wewnątrz albumu mogą różnić się kolorem. Poza tym indywidualnie dobrać można kolor grawera oraz laminatu, a także rodzaj zawiasów. To w dużej mierze dzięki nim album zyskuje niepowtarzalny wygląd przywodzący na myśl starą księgę historyczną. Ponadto wszystkie produkty ze sklepu Artkey tworzone są w Polsce, w pracowni firmy, pod czujnym okiem profesjonalistów, dzięki czemu można być pewnym ich wysokiej jakości.

Bardzo dużym atutem drewnianych albumów jest ich wytrzymałość. Dzięki solidnej obudowie mogą przetrwać wiele lat bez uszczerbku i przez ten cały czas cieszyć swym wyglądem i zawartością, której wartość sentymentalna wzrastać będzie z roku na rok. Drewniany album ze zdjęciami jest więc tak naprawdę prezentem na całe życie.