Dom i Wnętrze

Oryginalne prezenty na parapetówkę

Zaproszenie na imprezę z okazji przeprowadzki do nowego mieszkania czy domu wiąże się z koniecznością zakupienia gospodarzom prezentu. Jeśli poszukiwania oryginalnego podarunku spędzają Ci sen z powiek, przychodzimy z pomocą! Mamy dla Ciebie kilka prezentowych inspiracji, które z pewnością przypadną do gustu znajomym wijącym nowe gniazdko.

Uniwersalizm zawsze w cenie

Najbardziej uniwersalnym prezentem, który przyda się w każdym domu, jest szkło. Wybierając kieliszki do wina albo komplet szklanek musisz liczyć się z tym, że kilkoro innych gości wpadło już na ten sam pomysł. Oryginalna, ozdobna karafka albo komplet kieliszków do wyszukanych drinków na pewno będzie trafionym i niezdublowanym podarunkiem.

Dla szczęśliwców mieszkających w domu

Jeśli zostałeś zaproszony na imprezę z okazji przeprowadzki do nowego domu, masz dużo większe pole do popisu! Akcesoria do grilla albo hamak z pewnością sprawią gospodarzom dużo radości i pozwolą im odkryć potencjał drzemiący w jeszcze nieodkrytej, przydomowej przestrzeni. Na stronie gardenspace.pl znajdziesz zestawy prezentowe składające się z pledów i poduszek, które umilą wieczory spędzane na nowym tarasie.

Komplet dla smakosza

Każdy miłośnik dobrych trunków marzy o porządnym zestawie barowym. Solidny, stalowy otwieracz do wina, dekanter, korek i butelka dobrego, markowego alkoholu z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Ciekawą opcją są również stalowe lub ceramiczne kostki do whisky – zamrożone kostki długo oddają zimno do napoju, nie rozcieńczając go i nie wpływając na jego smak.

Kulinarne podróże

Osobom, które dopiero urządzają mieszkanie, często brakuje kuchennego wyposażenia. O ile patelnie czy garnki przeważnie gospodarze kupują sobie sami już na początku, często w ich kolekcji brakuje droższych czy bardziej wyszukanych naczyń. Zestaw do sushi albo praktyczny szybkowar z pewnością wzbogacą kuchenne wyposażenie i stworzą pole do kulinarnych popisów w nowej kuchni.

https://beesafe.pl/porady/rodzaj-pojazdu-i-przeznaczenie-co-wpisac/ https://beesafe.pl/porady/eurotax-wycena-samochodu/ https://beesafe.pl/porady/zniesienie-wspolwlasnosci-samochodu/