Dom i Wnętrze

Meble do kawiarni w niezwykłym stylu

 Zachwycająca kawiarnia to taka, której wystrój olśniewa zaraz po tym, jak przekraczamy jej próg. Oryginalna. Inna niż wszystkie. Ale nie tylko taka kawiarnia może zachwycać. Niekiedy odwiedzamy jakieś miejsce i czujemy się tam po prostu wspaniale. Na początku nie wiemy, dlaczego. Potem odkrywamy, że ma ono w sobie coś szczególnego. Prostego, ale urzekającego. Dlatego tak istotny jest wystrój kawiarni, bo wpływa na to, jak czują się w niej goście.

Jakie meble do kawiarni wybrać?

Wybór mebli zależy od stylu, który pragniemy podkreślić. Także – od atmosfery, którą stworzymy. W kawiarni niezwykle eleganckiej na pewno sprawdzą się stoły i krzesła z litego drewna. Bardzo wytworne, nieco ozdobne. Tapicerowana sofa czy fotele – to doskonałe dopełnienie miejsca w tym stylu. Goście usiądą tam, kiedy zapragną mieć więcej luzu i wygody.

W kawiarni charakteryzującej się awangardową aranżacją na pewno świetnie zaprezentują się industrialne stoliki i hokery. Wyróżniające się projektem albo kolorystyką. Zwłaszcza jeśli kawiarniane wnętrze to loft nowocześnie pomyślany.

Meble do kawiarnianego ogródka

Ogródek stanowi integralną część kawiarni. Warto zadbać o jego prezentację oraz o komfort użytkowania. Na jakie meble HoReCa się zdecydować? Technorattanowe komplety to uniwersalne rozwiązanie. Kolorystykę i design dopasujemy do charakteru naszego miejsca. To także doskonałe meble ogrodowe dla restauracji czy hotelu.

Nie tylko stoły i krzesła umeblują perfekcyjnie kawiarniany ogródek. Także narożniki, sofy czy fotele pozwolą rozsiąść się wygodnie i delektować kawą. Kawiarnia przecież ma być miejscem relaksu i przyjemności, w którym odnajdujemy choć chwilę dla siebie. Do takiej miłej przestrzeni chce się powracać każdego dnia.