Dom i Wnętrze

Panele Quick Step – dąb naturalny  

Zaraz po wejściu do nowoczesnego mieszkania/domu wiele osób od razu patrzy na podłogę, która się w nim znajduje. I robią to chcąc czy nie chcąc – bo pierwsze zdejmują buty. Dlatego wiele osób bardzo zwraca uwagę na wybór rodzaju podłogi do swojego nowego mieszkania. Mają kilka opcji do wyboru – panele winylowe, laminowane, klasyczne deski czy różnorodne kafelki. Jednymi z najbardziej cenionych są panele Quick Step. Dąb naturalny to jeden z wielu rodzajów paneli Quick Step, który jest wyborem klasycznym i dopasowanym do różnorodnych stylizacji. Jest to zawsze pewny i sprawdzony wybór, który podoba się każdemu.

 

Podłogi Quick Step – pełnia możliwości na każdym kroku

 

Panele Quick Step zadziwiają swoimi możliwościami na dosłownie każdym kroku. Firmą, która od lat starała się urozmaicać swoje produkty dochodząc do perfekcji jest właśnie Quick Step. Dąb naturalny, jasna brzoza czy klasyczny buk to imitacje, które potrafią do złudzenia przypominać prawdziwe drzewa. To właśnie dlatego wiele osób myli panele Quick Step z deskami podłogowymi, z którymi wiele osób miało już do czynienia. Quick Step to marka, która udowadnia, że wcale nie trzeba mieć klasycznych, ciężkich i drogich podłóg drewnianych aby stworzyć piękne wykończenie swojej podłogi. Panele Quick Step są równie piękne i posiadają przy tym szereg dodatków funkcjonalnych, które potrafią zadziwić.

 

Jednym z największych udogodnień po zakupie paneli jest ich montaż. Bowiem montaż podłóg Quick Step jest możliwy w pełni samodzielnie – bez udziału fachowców i ekspertów, którzy słono sobie liczą za ich usługi. Tak łatwy montaż jest możliwy ze względu na technologię, która została zaaplikowana do paneli Quick Step. Tradycyjne deski czy często podłogi winylowe muszą być przyklejane przez co każdy, nawet najmniejszy błąd może skończyć się tragicznie. Panele laminowane Quick Step dąb naturalny montowane są za pomocą systemu Uniclic. Panele posiadają specjalne zakończenia, które wchodzą jedne w drugie metodą zatrzaskową. Dlatego można spokojnie układać je samodzielnie co bywa nawet ciekawym zajęciem.

 

Ochrona przed wodą

 

Wiele osób decyduje się na wybór tradycyjnych kafelków do pomieszczeń takich jak kuchnia czy łazienka. Jednogłośnie mówią, że z wyglądu bardziej podobają się im panele, jednak boją się je wybrać ze względu na potencjalne zniszczenia spowodowane zachlapaniem czy wylaniem wody. Panele Quick Step bardzo szczelnie wchodzą w swoje struktury gwarantując, że żadna cząsteczka wody nie dostanie się do ich wnętrza. Dodatkową ochroną jest specjalna powłoka HydroSeal działająca jako drugi strażnik ochrony przed wilgocią.

 

nedcd.org efoxstory.com https://hanza.edu.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-mala-inwestycja-wielkie-mozliwosci/