Dom i Wnętrze

Ogród w domu – dom w ogrodzie

Zacieraniu granic pomiędzy strefą domową i ogrodową sprzyja wiele czynników. Nowoczesne technologie i rozwiązania z zakresu materiałoznawstwa sprawiają, że dysponujemy coraz lepszymi przedmiotami i systemami, które umieszczać możemy na zewnątrz. Dlatego nasz ogród coraz bardziej zbliża się pod względem estetycznym i funkcjonalnym do najpiękniejszego i najwygodniejszego wnętrza. Dodatkowo zachowuje wszystkie swoje niepowtarzalne uroki, których przecież nie doświadczymy w zamkniętym pomieszczeniu.

Meble z technorattanu

Elementem, który zrewolucjonizował nasze myślenie o ogrodzie oraz przebywanie w nim, jest technorattan. Technorattanowe meble ogrodowe charakteryzują się niezwykłą odpornością na warunki atmosferyczne, na uszkodzenia mechaniczne, na zabrudzenia. Są wprost stworzone na miarę naszego pospiesznego życia, w którym na wszystko szkoda czasu.

Otwarcie ogrodu i domu

Meble z technorattanu zmieniły nasze podejście do przestrzeni. Dzięki nim chętniej, częściej i dłużej przebywamy na zewnątrz. Zyskujemy nową i jakże atrakcyjną przestrzeń do życia. Dom otwiera się na ogród. Wkracza niejako do jego przestrzeni. Naturalne światło, dźwięki, zapachy wpływają swobodnie do środka, kiedy odpoczywamy w wygodnych meblach ogrodowych na tarasie. Ogród z kolei otwiera się na dom. Dzięki salonowemu wręcz umeblowaniu w ogrodzie kwitnie życie. Nie tylko roślinne, ale to najprawdziwsze – nasze i niepowtarzalne.

Meble z technorattanu w domu

Meble technorattanowe są tak ładne i wygodne, że bez problemu możemy ustawić je także w domu. Kiedy zjawi się więcej gości niż planowaliśmy, technorattanowy fotel ogrodowy okaże się rewelacyjnym wyjściem z sytuacji.

https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/ https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ zobacz