Dom i Wnętrze

Kupujemy łóżko – na co się zdecydować?

Podczas poszukiwania idealnego łóżka do swojej sypialni nierzadko nasze oczekiwania rozbijają się o wysokie ceny producentów. Dla wielu z nas drugim wyjściem jest kupno łóżka tańszego, jednak o niesatysfakcjonujących nas parametrach, np. wykonanego z nietrwałego materiału.

Rozwiązaniem tego problemu jest kupno łóżka z sosny – to doskonały kompromis pomiędzy dobrą ceną oraz wysoką jakością produktu. Łóżka wykonywane z drewna sosnowego odznaczają się przede wszystkim eleganckim wyglądem oraz wysoką trwałością. Drewno sosnowe uznawane jest za jedno z najtwardszych w Polsce, dodatkowo jest to produkt polski, więc jego cena nie jest wygórowana.

Zalety łóżka sosnowego

łóżko sosnowe oparte na ramie wykonane jest z kawałka drewna starannie selekcjonowanego. Przede wszystkim drewno jest oglądane pod kątem obecności skaz, sęków, ubytków. Jeśli pozytywnie przejdzie ten test jest ono kolejno suszone i wstępnie obrabiane. W zakładzie stolarskim tworzy się kolejne elementy i łączy ze sobą trwale. Tak stworzona rama może wytrzymać znaczne przeciążenia (wszystko za sprawą elastyczności drewna). Łóżko sosnowe posiada jasną barwę – jeśli jednak zapragniemy kupić ciemniejszy model jest to możliwe. W celu nadania koloru stosowane są lakiery oraz bejce.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

https://boo.pl/dlaczego-warto-wykupic-ubezpieczenie-szkolne-dla-swojego-dziecka/ https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ zobacz