Dom i Wnętrze

Czy zestaw mebli ogrodowych z technorattanu spełni nasze oczekiwania?

Czy zestaw mebli ogrodowych z technorattanu spełni nasze oczekiwania?

Wybór konkretnych mebli tarasowych może okazać się trudny – wszystko za sprawą szerokiej oferty topowych producentów i znanych sklepów. Warto poświecić nieco czasu na to, aby zapoznać się z najlepszymi produktami i poznać ich specyfikację techniczną. Nie kupuj oczami – zwróć uwagę na detale oraz to, czy dane meble okażą się funkcjonalne. Zapraszamy do lektury!

Meble wykonane z nowoczesnego aluminium

Zasadniczo aluminium wykorzystywane jest w produkcji mebli przede wszystkim do tworzenia lekkich, ale i trwałych stelaży. Stelaże aluminiowe są spawane i malowane proszkowo – oznacza to, że są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, niskie i wysokie temperatury, działanie wody czy silnego wiatru. Dodatkowo takie rozwiązanie chroni aluminium przed pojawianiem się ognisk rdzy. Aluminium może być niewidoczne (jak w przypadku mebli technorattanowych) lub stanowić widoczny, estetyczny element.

A może klasyczny technorattan?

Myli się ten kto sądzi, że technorattan jest niemodny – projektanci stale zaskakują nas interesującymi propozycjami na to tworzywo. Urządzenie tarasu czy ogrodu będzie bardzo proste przy użyciu takich mebli. Technorattan to tworzywo syntetyczne, uznawane za wysoce odporne na warunki atmosferyczne. Nieporowata struktura sprawia, że do jego wnętrza nie wnika brud czy kurz, a czyszczenie polega wyłącznie na ścieraniu brudu z powierzchni. Zestaw mebli ogrodowych wykonany z technorattanu z pewnością ozdobi każdą, przydomową przestrzeń.

W kolekcjach mebli technorattanowych znajdziemy takie elementy jak fotele, leżanki, sofy narożne, niewielkie stoliki kawowe, stoły rozkładane, krzesła. Projektanci zadbali o to, aby kolekcje były zróżnicowane i odpowiadały potrzebom zarówno miłośnikom klasycznych rozwiązań, jak i nowoczesnego designu.

nedcd.org icflvacation.com efoxstory.com