Dom i Wnętrze

Cały rok w ogrodzie

Ogród otwarty niemalże przez cały rok? Jesienne spotkania na tarasie, obsypanym trochę kolorowymi liśćmi? Ogniska i zabawa do późnej nocy w środku zimy? Albo eleganckie podwieczorki wczesną wiosną na werandzie? To wszystko jest możliwe w pomysłowo urządzonym i umeblowanym ogrodzie. Na tarasie czy na werandzie, w nowoczesnym pawilonie ogrodowym lub w domku wzorowanym na skandynawskiej architekturze ogrodowej.

Meble całoroczne

Jeśli zależy nam na tym, żeby w ogrodzie było przyjemnie przez cały rok, to warto zdecydować się na niesamowite meble ogrodowe z technorattanu, które w fundamentalny sposób wpłyną na sposób przebywania na zewnątrz i korzystania z uroków świata. Czym jest technorattan i jak zmienia styl bycia? To wyjątkowo odporny materiał, który sprawia, że przedmioty z niego zrobione są wytrzymałe na działanie słońca, deszczu, śniegu, niskich i wysokich temperatur.

Meble technorattanowe to spore udogodnienie. Korzystamy z nich bez względu na warunki pogodowe i nie musimy w ogóle martwić się ich przechowywaniem. Oszczędzamy dzięki temu czas, który musielibyśmy przeznaczyć na przenoszenie mebli. Poza tym gwarantują nam one maksimum wygody o niemalże salonowych standardach. Wytwornie prezentują się w każdej przestrzeni, stając się jej dekoracją.

Ogrodowe dodatki

Przebywanie na świeżym powietrzu, kiedy robi się chłodniej, umożliwią nowoczesne promienniki ogrodowe. Dostarczają one ciepła, które rozgrzeje nas szybko w trakcie zimnego dnia. Kiedy to zdecydujemy się na wypoczynek na tarasie czy na patio.

Świetnym uzupełnieniem każdego zestawu ogrodowego będzie też palenisko gazowe. Wzorowane na tych klasycznych, ale bezpieczniejsze i po prostu wygodniejsze. Palenisko pomoże wyczarować romantyczny klimat, który wiąże się z urodą płomieni i światła.