Dom i Wnętrze

Niebanalne lampy do Twojego ogrodu

Oświetlenie ma ogromne znaczenie w ogrodzie. To właśnie światło kształtuje pożądany nastrój, oświetla drogę do domu po zmroku i podkreśla walory całej aranżacji. Czasy prostych, nudnych lampek solarnych wbijanych w trawnik bezpowrotnie minęły! Jakie modele są szczególnie polecane przez designerów na nadchodzący sezon? Sprawdź nasze propozycje!

Uporządkowana geometria

Moda na wszechobecny minimalizm trwa w najlepsze. Spójnym elementem kompozycji opartej o surową powściągliwość będą lampy w kształcie kostek. Duże, podświetlane bryły dostępne na stronie gardenspace.pl nie tylko świetnie współgrają z obowiązującą modą, ale również zaskakują innowacyjnymi rozwiązaniami. Duża, biała bryła ma szereg dodatkowych zastosowań – kupując lampę, zyskujesz jednocześnie stolik i niebanalne siedzisko! Co więcej, oświetlenie ogrodowe w formie dużych sześcianów często wykorzystywane jest w klubach, hotelach i restauracjach – zmieniające się, kolorowe światło tworzy niespotykany i niezwykle imponujący efekt wizualny.

Lampa do zadań specjalnych

Kolejna propozycja to gratka dla każdego, kto uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu niezależnie od temperatury i  pory roku. Jak działa promiennik? Nowoczesne promienniki podczerwieni to wielofunkcyjne urządzenia, które generują jednocześnie światło oraz przyjemne ciepło zbliżone do tego, jakie dają naturalne promienie słoneczne. Dzięki temu wieczorny chłód ani załamanie pogody nie jest przeszkodą do spędzenia czasu na werandzie. W dobrych sklepach znaleźć można duże, wolnostojące promienniki, które przeważnie wykorzystywane są w restauracyjnych ogródkach, oraz mniejsze modele przystosowane do użytku w przydomowych, prywatnych strefach.