Dom i Wnętrze

Moda na naturalność

Jeszcze jakiś czas temu większość z nas zachwycała się minimalistycznymi, surowymi aranżacjami. Dzisiaj nadchodzi w designie era wielkich roztopów! Zimne kompozycje przywołujące klimat panujący w laboratoriach ustępują miejsca bardziej swobodnym, ciepłym kompozycjom. Wśród popularnych w mieszkaniach dodatków i mebli szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się modele wykonane z rattanu.

 

Rattan w mieszkaniu

Meble i dodatki wyplatane w całości z rattanu były popularne już jakiś czas temu, a dzisiaj w wielkim stylu wracają do łask. Wbrew pozorom, tego typu akcenty nie komponują się tylko z wnętrzami w stylu retro czy rustykalnym. Nowoczesne projekty idealnie dopełniają wnętrz zaprojektowanych w stylu klasycznym, skandynawskim czy nowoczesnym. Naturalne akcenty wnoszą do każdego wnętrza świeżość i w ciekawy sposób przełamują minimalistyczną kompozycję. Co ważne, rattanowe meble wyróżniają się wysoką odpornością, a utrzymanie ich w nienagannej czystości ogranicza się do regularnego usuwania z ich powierzchni kurzu.

 

Stylowy ogród

Marzysz o stworzeniu ustronnego, naturalnego ogrodu przywołującego wspomnienie wakacyjnych podróży? W takim razie z pewnością zachwycą Cię meble ogrodowe wyplatane właśnie z tego surowca. Na stronie vimine.pl znajdziesz wysokiej jakości meble i dodatki wyplatane w całości ręcznie z ekologicznego rattanu pozyskiwanego z plantacji działających w myśl idei zrównoważonego rozwoju. Wśród dostępnych modeli znajdziesz zarówno klasyczne fotele i kanapy, jak i designerskie huśtawki czy krzesła. Z lekkimi krzesłami czy fotelami świetnie będą komponować się stoły z drewna tekowego – egzotycznego gatunku, który w wymagającym, zewnętrznym  środowisku radzi sobie wyjątkowo dobrze.

 

 

live url live url https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/