Dom i Wnętrze

Kanadyjczyki i wymagająca technika szkieletowa

“Kanadyjczyki”, czyli inaczej mówiąc domy drewniane zyskują na popularności ze względu na niskie koszty ich powstawania. Domy stawiane techniką szkieletową mogą powstać na przestrzeni nawet pół roku. Warto wybrać starannie ekipę, która będzie wykonawcą naszej inwestycji.

Domy z drewna Mawit dla każdego

Wykonawcą budowlanym zasługującym na uznanie jest małopolska firma Mawit, która od 2000 roku znajduje się na rynku. Początek ich działalności to przerób drewna okrągłego dla celów budowlanych. Wszystko to było możliwe dzięki temu, że posiadają oni własny tartak, suszarnię kontenerową oraz autoklaw do impregnacji ciśnieniowej. W 2007 roku postanowili jednak poszerzyć swoją działalność o domy z drewna Mawit, dzięki czemu zyskali jeszcze większe zaufanie wśród klientów. Tworzą oni domy energooszczędne, przyjazne naturze, które są w zasięgu ręki wszystkich osób marzących o idealnym miejscu do zamieszkania. 

Domy szkieletowe z drewna

Drewniane konstrukcje budowlane mogą służyć do zamieszkania przez cały rok, jeżeli posiadają odpowiednie ocieplenie. Takie domy tworzy właśnie firma Mawit, która oferuje je swoim klientom w stanie surowym – zamkniętym, jak również w stanie deweloperskim – gotowym do zamieszkania. Warto zdecydować się na opcję deweloperską, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się niczym. Mawit oferuje swoim klientom poszerzenie opcji deweloperskiej o takie usługi, jak np. montaż kominka wraz z rozprowadzeniem ciepła grawitacyjnie, montaż schodów wewnętrznych – drewnianych, itd. 

nedcd.org am-browser.net efoxstory.com