Dom i Wnętrze

Zdrowe nawyki żywieniowe – zacznij od garnków!

Zbilansowana dieta bogata w owoce, warzywa, ryby czy kasze to podstawa dobrego samopoczucia i szczupłej sylwetki. Jednak nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że ogromne znaczenie dla naszego zdrowia ma nie tylko to, co jemy, ale również sposób przygotowywania posiłków. W co warto wyposażyć swoją kuchnię, aby gotować smacznie i zdrowo? Sprawdź!

Garnki i patelnie z powłokami ceramicznymi

Smażenie bez tłuszczu? Teraz to możliwe! Nowoczesne patelnie i garnki z wysokiej jakości powłokami ceramicznymi pozwalają na smażenie bez dodatku tłuszczu. Ponadto, dania przygotowywane na naczyniach z ceramiczną warstwą non-stick zachowują więcej minerałów oraz witamin, są soczyste i jędrne. Ponadto, wymieniając wysłużony komplet na nowy, oszczędzasz sobie konieczności namaczania oraz szorowania resztek, które przywarły do dna. Mycie tego typu naczyń jest niezwykle proste i szybkie! Poszukując wysokiej jakości kompletu, warto postawić na sprawdzone marki, które przez lata działalności na rynku wypracowały sobie pozycję lidera. Wysokiej klasy produkty możesz kupić online na stronie gerlach.pl.

Garnki do gotowania na parze

Według specjalistów, najlepszą drogą do utraty zbędnych kilogramów oraz cieszenia się promienną cerą i dobrym samopoczuciem jest wzbogacenie codziennego jadłospisu o potrawy przygotowywane na parze. W ten prosty sposób możemy przyrządzić niemal wszystko, począwszy od warzyw, na mięsie i rybach kończąc. Podczas gotowania na parze produkty nie tracą żadnych witamin oraz składników mineralnych. Ponadto, dania wprost z rozgrzanej pary zachwycają intensywnymi barwami oraz jędrną, soczystą strukturą. Aby wzbogacić codzienny jadłospis, nie musisz kupować drogiego parowaru. Wystarczy,  że zaopatrzysz się w garnki Gerlach posiadające specjalne nakładki, które są znacznie tańszą i bardziej uniwersalną alternatywą dla dużych, nieporęcznych urządzeń.

https://poznajauditt.pl https://pier-agence.com https://viptravel.com.pl/zadaszenie-na-taras-jaki-model-wybrac/