Dom i Wnętrze

Niebanalne meble to największa ozdoba nowoczesnego wnętrza

White modern living room with black decorations and patterned carpet

Jak umeblować wnętrze, aby wyróżniało się spośród wielu innych? Jak sprawić sobie aranżacyjną niespodziankę, zaskakując jednocześnie także domowników i gości? Uda się to zrobić, gdy zdecydujemy się na niebanalne meble. Takie, które przekazują sztukę i jej wartości. Wprowadzając ją na salony, ale też do kuchni, do sypialni, do przedpokoju, do każdego zakamarka codzienności. Miejsce nas sztukę jest wszędzie! A współcześni projektanci designerskich mebli doskonale z tego zdają sobie sprawę.

Design stolików drewnianych

Stoliki drewniane to niejednokrotnie designerskie meble, które odsyłają nas do przeszłości i jej tajemnic, bądź kierują ku temu, co nastąpi, czego zaledwie wyczekujemy. Stoliki z drewna to przykłady takich niekonwencjonalnych mebli z duszą i z pomysłem. Jednocześnie dekorują, organizują życie codzienne i wprowadzają do niego ten niezwykły pierwiastek art.

Design stolików drewnianych to m.in. podróż w czasie. Często to powrót do stylu industrialnego, ale też do rustykalnej urody prostych mebli z wiejskich chat. Jednocześnie drewno inspiruje projektantów do oryginalnego odczytywania konwencji artystycznych sztuki oficjalnej XX wieku. Znajdziemy więc w tej kategorii stoliki nawiązujące do kubizmu, dadaizmu, konstruktywizmu, minimalizmu. Takie niebanalne stoliki do spektakularnie pomyślanego wnętrza znajdziemy tutaj: onemarket.pl.

Designerskie komplety tapicerowane

Efektowny stolik dostawiony do designerskiej sofy czy foteli. Tak umeblowany salon bądź gabinet z całą pewnością będzie charakteryzował się artyzmem w nowoczesnym wydaniu. Jakie meble tapicerowane wybrać? Jeśli zależy nam na niebanalnej prezentacji, to wybierzmy meble z nadrukiem gazetowym, z powtarzającymi się słowami, takie w duchu pop-art. A może neobarokowe inspiracje i zwariowana sofa z wielkim kwiatem dekoracyjnym? Działania poza konwencjami zachęcają do zabawy.